Odplata i posun na čelo tabulky. Hokejisté Masarykovy univerzity přehráli Karlovku

Domácí

I přes přesilvou hru v posledních dvou minutách zápasu se však Karlově Univerzitě vyrovnat nepovedlo. Foto: Jakub Tesař

Brno - Hokejisté Masarykovy univerzity v Brně ve středu porazili tým pražské Univerzity Karlovy 3:1 a vrátili jim tak porážku z play-off minulého ročníku vysokoškolské ligy. V prvních šestnácti minutách si domácí tým dvěma góly nahnal silné vedení. Hostující UK Hockey Prague zareagovali až ke konci druhé třetiny, kdy využili přesilovou hru a snížili tak na 1:2. V poslední třetině zápasu oba celky navýšily skóre po jedné brance, vyrovnat stav se však pražským hráčům již nepovedlo. Po pátém kole Univerzitní hokejové ligy se s devíti body Masarykova Univerzita dostala na první pozici tabulky, kterou sdílí s dalšími čtyřmi týmy.