Online: Extraliga hazené mužů Nové Veselí:SKPP Brno

Sport

Zápas Chance Extraligy házené mužů Nové Veselí (červená) proti SKPP Handball Brno (modrá) Foto: Robin Fajmonů

V posledním kole podzimní části Chance Extraligy mužů přivítají hráči Nového Veselí na domácím hřišti hráče z Brna Králova Pole. Souboj dvou tabulkově příbuzných týmů začne v 19:30.

Čtrnácté kolo domácí házenkářské extraligy mužů nabídne ve čtvrtek večer souboj desátého Nového Veselí s jedenáctým týmem tabulky SKPP Handball Brno. Dá se očekávat velmi vyrovnaný souboj, jelikož oba týmy mají stejný počet bodů a jediné, co mluví v prospěch Nového Veselí je příznivější poměr vstřelených a obdržených gólů.
Dnešní zápas odřídí dvojice Vojtěch Benuš a Ondřej Háza.

Přímým přenosem vás od půl osmé provede Robin Fajmonů.

TJ Nové Veselí - SKPP Handball Brno :

Poslední aktualizace 17. 11. 2022 21:19

Online: Extraliga házené mužů Nové Veselí proti SKPP Brno - právě probíhá

60. minuta Konec utkání! Remíza.

19:19! Takový je stav na konci utkání.
 Dnešní utkání nemá vítěze, přesto nabídlo řadu zajímavých akcí.

S házenou se pro dnes loučím. Díky za sledování a u sportovních přenosů opět někdy na viděnou!

60. minuta Srovnáno!

Luboš Bartůněk čtvrt minuty před koncem srovnává! 19:19

28. minuta Gól

Vedení se ujímá tým Brna. Gól dává Martin Kocich.

27. minuta A máme srovnáno!

Srovnává Jakub Bosák? 18:18

25. minuta Gól

Domácí jdou do vedení! Gól přes celou palubovku vstřelil pivot Miroslav Štohanzl.

54. minuta Červená karta

Po ostrém faulu do sprch odchází brněnský Matouš Kolečkář.

23. minuta Gól

Srovnává Martin Kocich! 17:17

21. minuta Gól

Po neúspěšných šancích na obou stranách vrací vedení domácím Adam Tomášek.

17. minuta Aktuální stav 16:16

Zápas je vyrovnaný. O vítězi rozhodne příštích 15 minut.

16. minuta Vyloučení

Na dvě minuty má jistý odpočinek hostující Erik Žvak.

16. minuta Srovnáno

Nerozhodný stav vrátil Adam Tomášek.

15. minuta Gól

Mezi nohami domácího golmana prosvištěl další gól. Za hosty skóroval Jakub Bosák.

13. minuta Gól

Samostatným únikem srovnává Luboš Bartůněk! 15:15

12. minuta Gól

Hosté jdou do vedení.
Patnáctý gól přidal Jan Zahradníček!

11. minuta Vyrovnání

Skóre vyrovnal Jan Zahradníček.

11. minuta Gól!

Snížil Martin Kocich. 14:13

9. minuta Gól

Nové Veselí odskakuje na rozdíl dvou bodů. Čtrnáctý gól přidal Marian Hajko.

8. minuta Zranění

Palubovku po zranění kolene opouští hráč Brna.

7. minuta Gól

Domácí jdou do vedení. Skóroval opět Jiří Gregorovič.

6. minuta Vyloučení

Vyloučen byl domácí Adam Tomášek.

4. minuta Gól

Domácí vyrovnávají!

Gól vstřelil Jiří Gregorovič

33. minuta Gól

Po vyloučení Ratkovského hrají Domácí ve výhodě. Jiří Gregorovič snížil na 11:12.

32. minuta Gól

Hosté zvyšují svůj náskok! Gól vstřelil po trestém hodu Vladimír Ratkovský. 10:12

31. minuta Druhý poločas!

Začíná druhý poločas! Domácí v něm budou dohánět gólové manko.

30. minuta Konec poločasu!

První poločas končí poměrem 10:11 pro hosty. Uvidíme se po přestávce.

30. minuta Gól

Vedení hostům vrátil pár vteřin před koncem poločasu Vladimír Ratkovský.

27. minuta Gól

Vyrovnáno!  Samostatnou akcí se prosadil Jiří Gregorovič.

26. minuta 24. minuta

Domácí snižují. Prosadil se Marian Hajko. 9:10

23. minuta Zranění

Krvavé zranění na obou stranách přerušilo hru. Obličeji se srazili Marek Kocich a David Melichar.

Mezi tyčí brankářem protlačil míč Jakub Flajsar. 8:10

22. minuta Gól

Desátý gól Králová Pole přidal Erik Žvak.
Stav utkání 7:10

Domácí po oddechovém čase snižují na 7:8. Gól vstřelil Ondřej Štěpán.

19. minuta Gól

Brno zvyšuje svůj náskok na 6:9.

17. minuta Gól

Trestný hod proměnil Marek Kocich.

16. minuta 6:7

Roman Halíček snižuje na 6:7

15. minuta Stav utkání

5:7 z pohledu domácího Nového Veselí

14. minuta Gól

Na rozdíl dvou gólů odskakuje Brno.  Sedmý gól přidal Miloš Žvach.

Královo Pole si bere vedení zpět. Na 6:5 zvyšoval Marek Kocik.

11. minuta Žlutá karta

Matouš Kolečkář obdržel žlutou kartu a za domácí srovnal Marián Hajko.

10. minuta Gól

Brno odskakuje má rozdíl jednoho gólu.

9. minuta Gól!

Góly padly na obou stranách. Stav utkání 4:4

8. minuta Stav utkání

3:3

6. minuta Vyloučeni

Na trestnou lavici putuje hráč Brna a sedmičku proměnil domácí hráč Hajko.

6. minuta Gól

Přes celé hřiště do prázdné brány skóroval Matouš Kolečkář. 2:3

5. minuta Gól

2:2, srovnává Marek Kocich

Hosté srovnávají, 1:1. Gól vstřelil Ratkovský.

2. minuta Gól!

1:0 pro Nové Veselí

Domácí brankář Vít Schamz si připisuje první zákrok. Perfektně vytáhl střelu, která Mirka k tyči.

1. minuta Zápas začíná

Zápas právě začal!

Začátek zápasu se posouvá!

Kvůli přímému přenosu České televize se začátek zápasu posouvá na 19:40.

Čtvrteční večer nabídl strhující a vyrovnaný zápas TJ Nového Veselí s SKPP Handball Brno.

V úvodu zápasu dominovali na palubovce hostující hráči, kteří vytvořili tlak a kombinačními akcemi se v úvodu poločasu dostali do vedení. Ke konci prvního poločasu se k chuti dostali domácí a za hlasité podpory fanoušků se jim povedlo dotáhnout na rozdíl jediného gólu.

Druhý poločas začali lépe hráči z Nového Veselí a při střelecké chuti se nejvíce projevoval Jiří Gregorovič, který zaznamenal hattrick v rozmezí pouhých čtyř minut.

Ke konci poločasu přibývalo faulů na obou stranách. Ve vypjatém konci neudržel nervy na uzdě Matouš Kolečkář a obdržel červenou kartu.

Šedesátiminutová přetahovaná vítěze neurčila, a tak Novému Veselí drží desáté místo před Královým Polem pouze díky lepšímu skóre.