ONLINE: Zbrojovka Brno prohrála proti Viktorii Žižkov o dva góly

Sport

Brno -

Brněnská Zbrojovka dnes nestačila na pražskou Viktorii Žižkov. V utkání 27. Fotbalové národní ligy podlehla pražské Viktorii Žižkov. Prvních 15 minut utkání Viktoria dominovala, nicméně pak se otěží chopila brněnská Zbrojovka a několikrát ohrozila branku hostujícího gólmana Pavola Bajzy. Nebylo jí to ale nic platné a po gólech Jiráska s Batiojy se propadá na 11. místo tabulky.

FC Zbrojovka Brno - FK Viktoria Žižkov 0:2

0:0, 0:2, (0:0)

Poslední aktualizace 8. 5. 2024 19:52

ONLINE: Fotbalová národní liga Zbrojovka Brno - Viktoria Žižkov - ukončeno

90+3 Konec zápasu

Sudí Berka ukončuje druhý poločas a s ním i celý zápas. Všechny body veze do Prahy Viktoria Žižkov, která porazila brněnskou Zbrojovku 0:2.

90+2 Gól hostů

⚽️Gól! Po šťastném odrazu dostává míč za záda bezmocného brankáře Sváčka hostující hráč s číslem 18 Augusto Quintero Batioja. Stav utkání 0:2.

90 Nastavení druhého poločasu

Sudí Berka nastavuje 3 minuty.

89 Žlutá karta pro domácí

🟨Žlutá karta pro zkušeného Luďka Pernicu. Bývalý hráč Viktorie Plzeň nešikovně zatáhl protihráče na zem.

86 Šance hostů

Hosté zahrozili z rohového kopu. Na centrovaný balón ale nikdo nedoskočil a Zbrojovka je tak u balónu.

82 Gól hostů

⚽️Gól! Po rychlém protiútoku se k zakončení dostal Milan Jirásek a nekompromisní střelou propálil gólmana Sváčka. Stav utkání 0:1.

81 Šance domácích

Peter Štepanovský měl na noze první gól utkání. Balón mu ale nesedl a jenom lehce ho líznul mimo brankovou konstrukci.

79 Akce hostů

Václav Prošek se pokusil napodobit gól Patrika Schicka ze zápasu české reprezentace se Skotskem na minulém EURU. Jeho střela ale mířila o 3 metry výš než by bylo záhodno.

77 Akce hostů

Hosté se snažili prokombinovat do vápna Zbrojovky, ale domácí hráči balón dvakrát zblokovali. Bude se kopat rohový kop

75 Střídání domácích

I Zbrojovka na další střídání dlouho nečekala. Ze hry jde Roman Potočný a na hřišti ho nahrazuje Peter Juritka.

72 Střídání hostů

A opět další střídání Žižkova. Dolů jdou David Sixta a Jiří Sodoma. Na závěrečných 18 minut pomůžou Viktorii Adam Toula a Václav Prošek.

70 Střídání domácích

Dnešní zápas skončil i pro Martina Nového a Adama Fouska. Na trávník vyběhli Peter Štepanovský a Josef Koželuh.

63 Střídání hostí

V dnešním duelu dohráli hned 2 hráči hostů. Bernarda Rosu a Michael Höniga nahrazují Augusto Quintero a Milan Jirásek.

60 Šance domácích

Krásný centr Granečného zakončoval střelou z voleje Denis Alijagič. Jeho střelecký pokus ale těsně minul soupeřovu bránu.

55 Šance domácích

Závar ve vápně hostí. Po střelách domácího Fouska a Alijagiče se bude kopat roh.

46 Začátek druhého poločasu

Sudí právě zahájil druhé dějství dnešního klání.

45 Poločas

Víc už se toho v prvním dějství tohoto fotbalového klání nestane. Sudí Berka žádný čas navíc nenastavil. Hráči obou celků se tak odebírají do kabin a na výsledkové tabuli stále svítí 0:0.

41 Faul domácích

Obránce Martin Nový zabránil rozvíjejícímu se protiútoku hostí, když stáhl na zem jednoho z hostujících hráčů. Viktoria Žižkov se tak dostává k volnému přímému kopu..

37 Šance domácích

Závar před vápnem Viktorie Žižkov. Jako poslední vystřelil domácí Roman Potočný, jeho rána ale míří vedle. Domácí si stěžují, že střela Potočného byla tečována hráčem hostí, sudí Berka ale ukazuje odkop od brány.

34 Akce hostů

Hosté se marně pokoušeli dostat do brněnského vápna. Přízemní centr Bernarda Rosy nikoho z jeho spoluhráčů nenašel a u míče je tak opět Zbrojovka Brno.

32 Šance domácích

Po centru Jiřího Texla se k zakončení dostal kapitán domácích Jakub Řezníček. Pavol Bajza ale jeho střelu vyrazil.

30 Šance domácích

Po průniku z pravého křídla se k zakončení dostal hráč s číslem 25 Roman Potočný. Jeho střela ale minula branku gólmana Bajzy.

28 Roh domácích

Roh domácím nevyšel. Na jeho konci kapitán Jakub Řezníček fauloval obránce hostujících. Stav utkání tak zůstává 0:0.

24 Střela domácích

Po pěkné kombinaci na levé straně hřiště se ke střele zpoza šestnáctky dostal Jiří Texl. Jeho střelecký pokus byl však zblokován obráncem soupeře.

21 Akce domácích

Skoro 2 minuty obléhala Zbrojovka pokutové území Viktorie Žižkov. Veškeré střelecké pokusy byly ale zblokované a po nepřesném centru Granečného se míče ujímají hosté.

2 Šance hostí

Hosté hned v úvodních minutách zahrozili z rohového kopu. Hlavičku jednoho z hráčů Viktorie jen tak tak vyškrábl brankář domácích Dominik Sváček.

1 Start utkání

Sudí Ondřej Berka svým hvizdem právě zahájil utkání. Výkopu se ujali hosté s černými dresy.